call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: shuangying44858@163.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مصرف آب درمان علل زرد پساب رنگرزی

رنگرزی و چاپ صنعت تصفیه آب مصرف اگر فاضلاب پس از درمان های بیوشیمیایی، استفاده از سولفات آهن و مایع سود سوز آور، چرا است درمان آب پس از رنگ زرد کم رنگ است؟ این پدیده به طور کلی دلیل آن، چه روش مقابله با آن استفاده باید چگونه است؟ تحلیل زیر با شما در چاپ و رنگرزی مصرف آب درمان پس از دلیل زرد.

درمان از فاضلاب توسط سولفات آهن رنگرزی

چاپ و رنگرزی فاضلاب و غيره در ميزان ماده آلی عمق رنگ قلیایی است. اگر آن را با سولفات آهن درمان و قلیایی مایع پس از وجود داشته باشد زرد وجود دو امکان یکی از چاپ و رنگرزی فاضلاب نه رسوب در برخی از یون های فلزی غیر آلی، دوم رنگ ماده آلی است. حذف یون های فلزی غیر آلی می تواند به تنظیم قلیایی مصرف تصفیه آب اضافه کردن سدیم سولفید و غيره را رسوب یون های فلزی غیر آلی استفاده می شود. اگر ماده آلی در چاپ و رنگرزی فاضلاب باعث می شود رنگ زرد رنگ پریده به نظر می رسد، لازم است که در نظر بگیرید اکسیداسیون پیشرفته یا جذب است.

برای رنگ اصلی آب زباله ظهور زرد نیز ممکن است نوعی پدیده ضد رنگ و حذف استفاده و برخی از رنگ واکنشی به جلو به رنگ زرد با آهنی آهن پس از محو شدن رنگ و سپس دلایل است ، پس و زباله های اصلی شبیه به رنگ آب تا بسیاری از رنگرزی و چاپ فرایند تصفیه آب مصرف خواهد شد درمان بیوشیمیایی.

آخرین تماس با رنگرزی گیاهی فاضلاب رنگ زدایی, استفاده سیاه و سفید، کلرید و پلی آلومینیوم کلراید، پس از درمان بخشی از قرمز یا نه می تواند برداشته شود، مقدار مصرف آب درمان PH 8 چرا قسمت قرمز می شود حذف ، در مورد اینکه آیا مد نظر قرار جایگزینی مواد مخدر دیگر? اینجا ما تجزیه و تحلیل مبتنی بر مشکل ساخته اند.

روش و مقدار PH را اندازه گیری سولفات آهن

استفاده از سولفات آهن در قرمز سبز اثر مصرف آب درمان بدتر است، اما تا زمانی که واکنش مناسب شرایط نیز به طور کلی به انتشار استانداردهای رنگ می تواند کاهش خواهد بود. در این مورد توصیه های زیر ساخته شده:

1 هیدروکسید سدیم اضافه شده به جلو, پشت پلاس آهنی، به علاوه اضافه بعد از PH را در 9 یا بیشتر باقی مانده. پس از اضافه کردن سدیم هیدروکسید، pH می تواند رسیدن به بیش از 12، قلیایی قوی تحت شرایط برخی از ساختار مولکولی گروه رنگی، دشوار برای مقابله با گروه های رنگی به آسان برای مقابله با گروه های رنگی می تواند نابود. و سپس شروع واکنش با PH فلزی آهنی خواهد شد 11 یا پس، فلز آهنی در ارزش اچ حدود 11 یا چند اثر رنگ زدایی خواهد شد بهتر است از pH 8 یا بیشتر مصرف تصفیه آب به ویژه بخشی از مشکل را برای مقابله با گروه های رنگی .

2، سدیم هیدروکسید به آهک در حالی که کاهش هزینه دارو نیز اثر بهبود اثرات درمان است.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود