call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: shuangying44858@163.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رنگرزی فاضلاب درمان پساب علل زرد

باعث درمان پساب رنگرزی زرد

رنگرزی و چاپ صنعت فاضلاب اگر فاضلاب پس از درمان هاي بيوشيميايي دوز استفاده از سولفات آهن و مایع سود سوز آور، چرا درمان پس از رنگ آب است نور زرد آن? این پدیده به طور کلی دلایل چه فاضلاب روش آنچه باید مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با آن چگونه است؟ تحلیل زیر با شما در چاپ و رنگرزی فاضلاب پس از دلیل زرد.

درمان از فاضلاب توسط سولفات آهن رنگرزی

چاپ و رنگرزی فاضلاب و غيره در ميزان ماده آلی عمق رنگ قلیایی است. اگر آن را با سولفات آهن درمان و قلیایی مایع زرد پس از وجود دو امکان یکی از چاپ و رنگرزی فاضلاب هنوز در برخی از یون های فلزی غیر آلی رسوب است داشته باشد، دوم رنگ ماده آلی است. فاضلاب حذف یون های فلزی غیر آلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تنظیم قلیایی اضافه کردن سولفید سدیم و دیگر بارش یون های فلزی غیر آلی. اگر ماده آلی در چاپ و رنگرزی فاضلاب باعث می شود رنگ زرد رنگ پریده به نظر می رسد، لازم است که در نظر بگیرید اکسیداسیون پیشرفته یا جذب است.

برای رنگ اصلی آب زباله ظهور زرد نیز ممکن است نوعی پدیده ضد رنگ و حذف استفاده و برخی از رنگ واکنشی به جلو به رنگ زرد با آهنی آهن پس از محو شدن رنگ و سپس دلایل است ، پس و زباله های اصلی شبیه به رنگ آب، بنابراین بسیاری از رنگرزی و چاپ فرایند درمان فاضلاب درمان بیوشیمیایی.

آخرین تماس با رنگرزی گیاهی فاضلاب رنگ زدایی, استفاده سیاه و سفید، کلرید و پلی آلومینیوم کلراید، پس از درمان بخشی از قرمز یا نه می تواند برداشته شود، مقدار PH 8 چرا قسمت قرمز می شود حذف، فاضلاب که آیا برای جایگزینی مواد مخدر دیگر را در نظر بگیرید اینجا ما تجزیه و تحلیل مبتنی بر مشکل ساخته اند.

روش و مقدار PH را اندازه گیری سولفات آهن

استفاده از سولفات آهن در سرخ می خواهد آب سبز اثر درمان بدتر است، اما تا زمانی که واکنش مناسب شرایط نیز به طور کلی به انتشار استانداردهای رنگ می تواند کاهش. در این مورد توصیه های زیر ساخته شده:

1، هیدروکسید سدیم اضافه شده به جلو عقب به همراه آهن آهنی علاوه فلز پس از PH را در 9 یا بیشتر باقی می ماند. پس از اضافه کردن سدیم هیدروکسید، pH می تواند رسیدن به بیش از 12، تحت شرایط قلیایی قوی می تواند بخشی از ساختار مولکولی گروه رنگی، دشوار برای مقابله با گروه های رنگی به آسان برای مقابله با گروه های رنگی نابود. فاضلاب و سپس آغاز واکنش با PH فلزی آهنی خواهد شد 11 یا پس، فلز آهنی در ارزش اچ حدود 11 یا چند اثر رنگ زدایی خواهد شد بهتر است از pH 8 یا بیشتر، به ویژه بخشی از مشکل را برای مقابله با گروه های رنگی s.

2، سدیم هیدروکسید به آهک در حالی که کاهش هزینه دارو نیز اثر بهبود اثر درمان است.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود