call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: shuangying44858@163.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

معرفی روش های درمان آب مصرف در متمرکز کننده

معرفی روش های درمان آب مصرف در متمرکز کننده

فاضلاب فرآوری مواد معدنی شامل زهكشي معادن باطله برکه سرریز و معدن زهکشی. زهکشی زهکشی روند است و به طور کلی با دوغاب باطله به استخر باطله جمعی مراجعه کننده به عنوان باطله آب انتقال; از این رو بهره مصرف تصفیه آب به باطله تصفیه آب و تجهیزات است.

ترکیب زهکشی متمرکز کننده مربوط به روش ترکیب کلاس و انتخاب سنگ. تولید زهکشی ممکن است بیش از صنایع ملی هستند "زباله های سه" انتشار استانداردهای پروژه: pH مواد جامد معلق سیانید فلوراید سولفید مصرف تصفیه شیمیایی اکسیژن مصرف و یونهای فلزی سنگین.

با توجه به فاضلاب موجود در فاضلاب از متمرکز کننده آن به سه نوع تقسیم می: حاوی فاضلاب، فاضلاب های حاوی سيانور و آلی فاضلاب حاوی مواد شیمیایی آلی معلق. با این حال، برای متمرکز کننده بدون در نظر گرفتن سنگین، مغناطیسی، شناوری بوته فاضلاب تعداد زیادی از مواد جامد معلق و آلاینده های دیگر با روش های مرتب سازی، انواع سنگ معدن مانند شناوری زهکشی گیاهی حاوی مواد معدنی آلی حاوی پردازش، سرب، روی، تنگستن، مولیبدن، طلا گیاه حاوی سيانور و مواد دیگر.

اولین ویژگی کانه فاضلاب و خطرات آن

اصلی مواد مضر در فاضلاب یونهای فلزی سنگین معدنی شناوری با انواع عوامل شناوری آلی و غیر آلی از جمله بسیار سمی سیانید، cyanochrome و غيره هستند. فاضلاب نیز شامل انواع نامحلول ذرات درشت و ریز ذرات ناخالصی های پراکنده. سنگ آب اغلب نیز حاوی سدیم، منیزیم، کلسیم و دیگر سولفات، کلراید یا هیدروکسید. تصفیه آب مصرف اسید در فاضلاب بهره عمدتا متشکل از گوگرد حاوی مواد معدنی که توسط اکسیداسیون هوا با آب مخلوط شده است.

آلاینده ها در فاضلاب عمدتا معلق ماده، اسید و بازها، فلزات سنگین و آرسنیک، فلوراید معدنی پردازش مواد شیمیایی, مواد شیمیایی اکسیژن و آلاینده های دیگر مانند روغن فنل آمونیوم phosphine و غيره هستند. فلزات سنگین مانند مس، سرب، روی، کروم، جیوه و آرسنیک یونهای و ترکیبات آنها شناخته شده است. خطرات اصلی آلاینده های دیگر عبارتند از:

(1) ماده معلق: مواد جامد معلق در آب می تواند رخ دهد مانند مسدود کردن آبشش ماهی مؤثر بر فتوسنتز جلبک به تداخل با شرایط زندگی بیولوژیکی آب اگر غلظت مواد جامد معلق بالا باشد، ممکن است همچنین باعث رسوب رودخانه ، با آن آبياري خاک اگر آب به عنوان آب زندگی استفاده می کنند، موضوع معلق است ماده ای است که باعث می شود افراد احساس ناراحت کننده و حامل باکتری ها و ویروس ها، است که به طور بالقوه مضر به بدن انسان است. حتی زمانی که ترکیبات فلزات سنگین موجود در ماده معلق هستند، آنها به آب تحت شرایط خاصی (افت pH، قدرت، مصرف آب درمان تغییر غلظت آلی کلات، و غیره) منتشر شد.

(2) زانتات: یعنی زانتات کم رنگ پودر زرد, تحریک کننده بوی آسان به شکستن، دریچه های بویایی 0.005 mg / L. میگو و دیگر میگو در آب آلوده زانتات. زانتات محلول در آب است و در آب به خصوص در شرایط اسیدی ناپایدار است. ماده هاي حسابهای آلاينده گوگرد ممکن است. بنابراین، در حالی که غلظت سدیم اسید بوتیریک در شوروی سابق 0.001 میلی گرم/ليلا حداکثر غلظت مجاز بوتيل زانتات در زمین آب 0.005 mg/L است

(3) پزشکی سیاه: دی هیدروکسی فسفات دی سولفید به عنوان جزء اصلی از جمله ناخالصی از جمله اسید فرمیک و اسید فسفریک و cresol گوگرد و هیدروژن سولفید. نمایش تیره قهوه ای روغنی مایع، کمی محلول در آب با سولفید هیدروژن بوی. همچنین منبع آلاینده فنل فسفر و آلودگی های دیگر است.

(4) روغن کاج: یعنی 2 # روغن شناوری، مصرف آب درمان جزء اصلی terpene الکل. زرد قهوه ای روغنی شفاف مایع نامحلول در آب، یک ماده معدنی غیر سمی عوامل پردازش است اما با طعم کلوفون, که می تواند باعث تغییرات در عملکرد درک آب. از آنجا که روغن کاج عامل کف، آسان برای تولید فوم ناخوشایند است.

(5) سیانید: مواد بسیار سمی آن هیدرولیز است به بدن انسان تحت عمل معده اسید به اسید hydrocyanic و معده و سپس به خون جذب شده است. اسید hydrocyanic در خون اتصال به یونهای آهن سیتوکروم اکسیداز تولید آهن بالا اکسیده همراه acidase chromase، موجب از دست دادن توانایی انتقال اکسیژن هیپوکسی بافت به علت مسمومیت باعث می تواند. با این حال، سیانید را می توان توسط سر بگذرانیم در آب، حذف بنابراین اگر این ویژگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به زمان اقامت پرعيار فاضلاب در مخزن باطله، استاندارد تخلیه می دست آورد.

(6) سولفید: تحت شرایط عادی، HS در آب سلامت آب در شرایط اسیدی برای تولید سولفید هیدروژن می گذارد. هنگامی که محتوای سولفید هیدروژن آب بیشتر از 0.5 میلی گرم/L، ماهی اثرات سمی و آگاه از بوی آن تولید گازهای گلخانه ای می تواند. مصرف آب جوی سولفید هیدروژن بویایی شیر l0mg / m. علاوه بر این، غلظت های پایین از حسابهای فرار در آب از طریق تنفس و پوست به بدن انسان قرار گرفتن در معرض طولانی مدت منجر به بیماری های عصبی Charcote (کربن دی اکسید) کربن دی سولفید هیستری و مسمومیت می شود.

دوم، اصول کلی تصفیه آب مصرف گیاه متمرکز کننده:

(1) استفاده کامل از باطله برای روشن شدن و تصفیه طبیعی را باید.

(2) اگر بارش طبیعی انتشار مورد نیاز برآورده نشده باید به اضافه flocculant شیمیایی و یا روش های دیگر استفاده می شود.

(3) اگر شما مایل به استفاده از درمان شیمیایی، مناسب برای استفاده از عامل دارویی است. اگر نه تحمل، با توجه به وضعیت آلودگی استفاده از چند دارو مصرف آب درمان اما نوع دارویی نباید بیش از حد است.

(4) استفاده از مواد شیمیایی باید غیر سمی، کم سمیت بالا یا آلودگی نوری قیمت های پایین و آسان برای به دست آوردن دارویی. عامل متمرکز کننده اغلب مورد استفاده برای مصرف آب آهک است.

(5) باید تجزیه و تحلیل و بررسی ترکیب فاضلاب استفاده از آن طبیعت مختلف طوری که درمان ضایعات، جامع مدیریت پسماند.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود