call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: shuangying44858@163.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مواد پوشش فددسبرسني تفاوت بین

با رونق بازار دکوراسیون بسیاری از مردم شروع به درک ساختمان محصولات مواد رنگ کلمه نیز به آرامی توجه ما است. برخی از مردم فکر می کنم رنگ رنگ است و بعضی از مردم فکر می کنم رنگ و رنگ دو چیز بی ربط هستند. رنگ است؟ تفاوت بین رنگ و رنگ است؟

1-معرفي رنگ

پوشش اصطلاح در سطح حفاظت شده با پوشش یا شی، تزئین شده و می تواند پوشش داده شده با چسبندگی جامد فیلم مستمر، معمولا رزین و یا روغن یا امولسیون، اضافه کردن یا نه رنگدانه ها، پرکننده, اضافه کردن مواد افزودنی مناسب با آلی حلال یا آب از مایع چسبناک. پوشش به طور کلی از چهار مواد اولیه تشکیل شده: فیلم تشکیل دهنده مواد (رزین) رنگدانه (از جمله رنگدانه های فیزیکی) حلال و مواد افزودنی.

با توجه به اصلی فیلم تشکیل دهنده مواد مورد استفاده در رنگ رنگ روغنی پوشش الیاف مصنوعی پوشش و پوشش های معدنی با توجه به رنگ ها و یا فیلم رنگ خواص تقسیم شود می تواند راه حل و لاتکس و سل و پودر، نور می توان به تقسیم، انقراض و رنگ هنر رنگارنگ. محافظت, تزیین, علائم و سایر عملکردهای ویژه (مانند الکتریک، ضد رسوب، کاهش کشیدن، عایق حرارتی، مقاومت در برابر تابش، هدایت، هدایت مغناطیسی، و غیره.). بنابراین، در کشاورزی و صنعت دفاع ملی تحقیقات علمی و زندگی مردم بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای استفاده شده است.

2-تفاوت بین رنگ و رنگ

دانه های قبلی با روغن های گیاهی و طبیعی رزین پردازش می شد و معمولا رنگ نامیده می شوند. با توسعه صنعت افزايش تنوع پوشش و کیفیت و عملکرد افزایش می یابد، بسیاری از پوشش های جدید دیگر حاوی اجزای نفت. این به اندازه کافی به رنگ اسم نیست. بنابراین، پذیرش به سطح پوشش مواد مختلف جمعی شناخته شده به عنوان رنگ، رنگ تنها یک نوع رنگ است. بنابراین نام دقیق "آلی رنگ" باید با توسعه علوم کاربرد گسترده انواع محصولات پلیمری تغییر اساسی پوشش محصولات ساخته شده است.

در واقع رنگ نوع رنگ اما تنها مواد اولیه استفاده می شود به رنگ روغن تونگ و لاک و رنگ، در ترجمه انگلیسی به پوشش محصولات مبتنی است. رنگ های مدرن تقریبا دیگر تونگ نفت و لاک الکل به عنوان مواد اولیه، علاوه بر این، آن نیست مناسب به آن رنگ دوباره تماس است.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود